Šypsenų galerija

Odontologijos klinika

Kartais sunku nuspręsti, kam patikėti savo dantų profesionalią priežiūrą ir gydymą. Tuomet lemia ne tik KĄ reikia daryti, bet ir KAIP visa tai bus atlikta.

Naujoje, 2009 m. kovo mėn. pacientams duris atvėrusioje klinikoje Vilniuje – moderni aparatūra ir pažangiausios technologijos. Gydymo kokybę garantuoja rūpestingi, aukštos kvalifikacijos ir naujausius gydymo metodus puikiai išmanantys gydytojai.

Mūsų klinikos specializacija – estetinė odontologija – estetinis plombavimas, estetinis protezavimas. Estetinės odontologijos tikslas – suderinti mokslą ir meną, kad žmogus ne tik turėtų sveiką burną bei sveikus dantis, bet ir gražiai atrodytų bei gerai jaustųsi. Estetinio plombavimo būdu galima sluoksnis po sluoksnio meniškai atkurti nuskilusius, nudilusius, ėduonies pažeistus dantis, padailinti dantų formą bei juos pašviesinti, tuo pačiu mažiausiai pažeidžiant natūralius danties audinius.

Estetinės odontologijos paskirtis - rūpintis, kad mūsų dantys būtų ne tik sveiki, bet ir gražūs, kadangi šypsena yra labiausiai į akis krintantis veido bruožas. Sveiki ir gražūs dantys, natūrali ir atvira šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo, padeda lengviau išreikšti džiaugsmą ir palikti malonų įspūdį kitiems, kurti šiltus santykius su mus supančiais žmonėmis.

Pasipuoškite gražia šypsena!

Estetinės odontologijos klinika Vilniuje specializuojasi teikti šias paslaugas:

 

Eglės Urbutienės Estetinės odontologijos klinika - tai vieta, kurioje Jūs - mūsų pacientai - esate svarbiausi. Siekiame suteikti Jums aukščiausią dantų gydymo ir gražinimo paslaugų kokybę, gydytojų rūpestį ir kantrybę, kad apsilankymas odontologijos klinikoje keltų ne stresą, bet malonius prisiminimus, o baigus gydymą, Jūsų veidą papuoštų sveika ir žavinga šypsena!