All on 4 metodika

 

nobel_biocare_logo-svgTai puikus sprendimas praradusiems visus ar daugumą dantų.

Šis dantų atstatymo būdas leidžia išvengti taip nepageidaujamų ir gąsdinančių išimamų protezų, nes visi vieno žandikaulio dantys tvirtinami tik ant keturių implantų.

Galimybė už gydymą atsiskaityti išsimokėtinai.

 

Kokie all on 4 metodikos privalumai ?

  • Pilnam vieno žandikaulio dantų protezavimui užtenka 4 implantų (vietoj dažniausiai sriegiamų 6 – 8 vnt.)
  • Dažniausiai implantai sriegiami iš karto pašalinus sugedusius dantis, kas yra labai patogu, kai burnoje likę keli nebepatikimi nuosavi dantys.
  • Jei leidžia indikacijos, vieno vizito pas gydytoją odontologą metu įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami laikini dantys, kurie vėliau pakeičiami nuolatiniais.
  • Šiam gydymui iš esmės nėra bendros paciento sveikatos būklės apribojimų.
  • Komforto jausmas – all on 4 gydymo metodika sukuria dantų stabilumo pojūtį, todėl nereikia jaudintis, kad šypsantis ar kramtant maistą protezas pajudės iš vietos.

Pirmiausia kviečiame užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu Jums bus atsakyta į rūpimus klausimus ir pasiūlytas optimaliausias gydymo variantas.

all_on_4All-on-4® gydymo metodika – tai Švedijos kompanijos „Nobel Biocare®“ sukurta gydymo metodika, leidžianti visą dantų tiltą pritvirtinti ant keturių dantų implantų. Tam tikru kampu žandikaulio atžvilgiu yra įsriegiami didesni implantai, o tai suteikia tvirtesnį pagrindą dantų tiltui ir leidžia implantui gerai suaugti su žandikaulio kaulu. Todėl keturi implantai lengvai išlaiko visą tiltą.