Skip to content Skip to footer

I - IV 8:00 - 20:00 / V 8:00 - 18:00 / VI-VII nedirbame

+370 676 10674

Sviliškių g. 2, Vilnius

Atsiskaitymo būdai

Privatūs draudimai

Esame sudarę sutartis su šiomis draudimo bendrovėmis:

Jeigu mūsų sąraše nėra jūsų draudimo bendrovės, už suteiktas paslaugas mes jums išrašysime sąskaitą faktūrą, kurią jūs galėsite pateikti savo draudimo kompanijai.

Esame sudarę sutartis su šiomis lizingo bendrovėmis:

Kviečiame gyventojus, kuriems suteikta teisė gauti iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) apmokamą dantų protezavimą, nedelsti ir kreiptis dėl paslaugos pradėjimo.
Mūsų odontologijos klinika yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis (TLK) dėl dantų protezavimo paslaugų teikimo.

Svarbu žinoti!

Nuo šiol pacientams nebereikia išlaidų dėl protezavimo apmokėti savo lėšomis, o tada kreiptis į TLK dėl kompensacijos išmokėjimo. Taip pat nereikia pildyti prašymų ir laukti pranešimo („laiško“) iš TLK, todėl nebelieka eilių dantų protezavimui.

 • Norint gauti PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas, pirmiausia pacientas turi kreiptis į gydymo įstaigos, prie kurios yra prisirašęs, gydytoją odontologą.
 • Konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina dantų būklę ir protezavimo reikalingumą.
 • Nustačius dantų protezavimo poreikį, pacientas užregistruojamas Eilių ir atsargų valdymo informacinės sistemos Dantų protezavimo posistemyje (EVIS DP).
 • Asmuo iš karto yra informuojamas ar gali gauti kompensavimą dantų protezavimo paslaugoms – įstaiga privalo išduoti tai patvirtinantį informacinį pranešimą.
 • Asmuo, užregistruotas EVIS DP, gali kreiptis į mūsų odontologijos kliniką. Registruojantis konsultacijai, reikėtų įspėti klinikos administratorę apie paskirtas TLK lėšas protezavimui.

Protezavimo išlaidų kompensavimas galioja ne tik išimamiems protezams, bet ir kitoms protezų rūšims. Galima sukti implantus, protezuoti vainikėliais (karūnėlėmis) ar tiltais tiek ant savų dantų, tiek ant implantų.

Jeigu paciento gydymo plano kaina yra didesnė nei numatyta kompensuojama suma, tuomet asmuo likusią dalį padengia iš savų lėšų. Taip pat galima rinktis kitą gydymo variantą, jei toks įmanomas to paciento atveju, kad reikėtų primokėti mažiau arba kad priemokos nebūtų.

Kompensacija priklauso:

 • Asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius.
 • Vaikams iki 18 metų.
 • Asmenims, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais.
 • Asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

Svarbu žinoti!

Dantų protezavimo paslaugos turi būti suteiktos per 3 metų laikotarpį nuo šios teisės įsigijimo. Pakartotinai kompensuojamas paslaugas pacientas gali gauti ne anksčiau kaip po 3 metų nuo šių paslaugų kompensavimo dienos.

Išimtis taikoma vaikams iki 18 metų ir asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos. Šie pacientai pakartotinai dėl dantų protezavimo gali kreiptis anksčiau, tai yra dar nepraėjus 3 metų terminui nuo dantų protezavimo paslaugų kompensavimo dienos ir paslaugas gauti iš karto.

TLK kompensuojama suma dantų protezavimo paslaugai:

Pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims:

 • kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties – iki 670,39 Eur.
 • kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) – iki 670,39 Eur.
 • kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm aukščio – iki 2062,70 Eur (nustato konsiliumas).

Vaikams:

 • kurių kramtymo sistema dar vystosi, protezuojama laikinais dantų protezais, pagamintais iš laboratorijoje ar odontologijos kabinete polimerizuojamų polimerų, arba standartinius apsauginius metalinius vainikėlius – iki 342,13 Eur.
 • kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavusi, protezuojama naudojant ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezus – iki 2062,70 Eur (nustato konsiliumas).

Asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos:

 • po taikyto specifinio (spindulinio ir (ar) chemoterapinio) gydymo burnos ertmėje yra mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties – iki 670,39 Eur.
 • atlikta burnos ertmės, veido ir žandikaulių operacija su minkštųjų audinių šalinimu ir (ar) žandikaulių srities kaulo rezekcija – iki 2062,70 Eur (nustato konsiliumas)

Šis mokėjimo būdas yra suteikiamas pacientui pasirašius neprotestuotiną vekselį.

Suteikiame galimybę mokėjimą už gautas paslaugas atidėti laikotarpiui iki 3-5 mėnesių. Pasirinktą sumą, apmokėti galima dalimis arba vienu kartu iki sutarto laikotarpio pabaigos.

Įmonės kontaktai

Mūsų klinika įsikūrusi Pašilaičiuose Vilniuje, adresu Sviliškių g. 2 (Justiniškių – Sviliškių gatvių kampas)

Kaip mus rasti?
Darbo laikas
Pirmadienis
8:00 - 20:00
Antradienis
8:00 - 20:00
Trečiadienis
8:00 - 20:00
Ketvirtadienis
8:00 - 20:00
Penktadienis
8:00 - 18:00
Šeštadienis/Sekmadienis
Nedirbame
EUKLINIKA © 2024. Visos teisės saugomos