Skip to content Skip to footer
I - IV 8:00 - 20:00 / V 8:00 - 18:00 / VI-VII nedirbame
Sviliškių g. 2, Vilnius

Privatumo politika

1. Kas mes esame

Mūsų interneto svetainės adresas yra: https://www.euklinika.lt/

Interneto svetainė priklauso ir ją administruoja:
UAB „Estetiksas“ (Odontologijos ir implantologijos klinika „EUKLINIKA“)
Įmonės kodas: 301696026
Adresas: Sviliškių 2-7, LT-05271 Vilnius
Telefonas: +370 676 10674
El. paštas: info@euklinika.lt

2. Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome
Kontaktų forma

Mes renkame informaciją, kurią Jūs mums pateikiate išsiųsdami užklausos formą. Duomenys, kuriuos renkame, gali apimti Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą ir/arba telefono numerį.
Mes renkame šiuos duomenis todėl, kad galėtume susisiekti su Jumis ir atsakyti į Jūsų užklausą. Mes nenaudojame Jūsų asmens duomenų rinkodaros tikslams ar kitai veiklai vykdyti.

3. Slapukai (Cookies)

Slapukas – tai mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos, tokios kaip asmens vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris ir t.t. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.euklinika.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

Mes galime naudoti toliau apibūdintus slapukus:
  • _ga – šį slapuką įdiegia „Google Analytics“. Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją
  • _gid – šį slapuką įdiegia „Google Analytics“. Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją
  • _gat – slapukas naudojamas užklausų srauto valdymui
  • _GRECAPTCHA – „Google Recaptcha“ paslauga naudoja šį slapuką, kad identifikuotų robotus ir apsaugotų svetainę nuo siunčiamo kenkėjiško turinio.
4. Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Mes naudojamės trečiųjų šalių paslauga, tokia kaip „Google Analytics“, kuri renka ir analizuoja statistinius duomenis bei kurių pagalba mes galime priimti tinkamus marketingo sprendimus. Mūsų trečiųjų šalių partneris gali naudoti slapukus ar kitas stebėjimo technologijas, kad pateiktų jums reklamą kitose svetainėse, atsižvelgiant į jūsų naršymo veiklą ir pomėgius.

5. Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Visi elektroniniai asmens duomenys gauti iš atsiųstų užklausų saugomi el. pašte info@euklinika.lt, prie kurios gali prisijungti tik tie įmonės darbuotojai, kurie turi teisę tiesiogiai tvarkyti asmens duomenis šiose taisyklėse nurodytais tikslais. Prieiga prie šių asmens duomenų yra apsaugota slaptažodžiu.

6. Jūsų teisės

Galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis iš el. pašto bei interneto svetainės www.euklinika.lt duomenų bazės. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą gydymo, administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

7. Klausimai

Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų privatumo politikos, susisiekite su mumis el. paštu info@euklinika.lt.

Įmonės kontaktai

Mūsų klinika įsikūrusi Pašilaičiuose Vilniuje, adresu Sviliškių g. 2 (Justiniškių – Sviliškių gatvių kampas)

Kaip mus rasti?
Darbo laikas
Pirmadienis
8:00 - 20:00
Antradienis
8:00 - 20:00
Trečiadienis
8:00 - 20:00
Ketvirtadienis
8:00 - 20:00
Penktadienis
8:00 - 18:00
Šeštadienis/Sekmadienis
Nedirbame
EUKLINIKA © 2024. Visos teisės saugomos