Odontologijos klinika

 

Eglės Urbutienės estetinės odontologijos klinikoje teikiamos  visos odontologijos paslaugos, dirba visų sričių odontologijos specialistai, todėl pacientas gali gauti geriausią savo problemos sprendimą vienoje klinikoje.

2009 m. kovo mėn. pacientams duris atvėrusioje klinikoje Vilniuje – moderni aparatūra ir pažangiausios technologijos. Gydymo kokybę garantuoja rūpestingi, aukštos kvalifikacijos ir naujausius gydymo metodus puikiai išmanantys gydytojai, kasmet keliantys savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje.

Dažnai girdime pacientų nusiskundimus dėl neatidžiai ir nekokybiškai atliktų odontologų darbų, o kartais tiesiog trūkumo supratingumo ir normalaus paaiškinimo apie gydymą.  Nežinia kaip gydymas vyks, ką ir kodėl  reikia daryti, kiek tai kainuos,  dažniausiai  kelia pacientams nerimą. Todėl mūsų klinikos gydytojai ypatingai daug dėmesio skiria paaiškinti žmogui jam suprantama kalba apie gydymo eigą , galimybes, kainą. Tai nuramina, nebekelia tiek baimės, o mes galime pradėti  pagrindinį savo darbą – kuo kruopščiau, kuo tiksliau atstatant pažeistus dantis, nuimant skausmą, atkuriant individualią estetiką pagal paciento norus ir galimybes.

Niekas taip neskatina dirbti ir tobulėti, kaip Jūsų pasitikėjimas mumis ir patenkintos šypsenos, kad išpildėme Jūsų norus.

Klinikos vadovė Eglė Urbutienė

Estetinės odontologijos klinika Vilniuje specializuojasi teikti šias paslaugas:

 • Dantų gydymas – tai pažeistų karieso/ėduonies priekinių ir krūminių dantų plombavimas.
 • Estetinis plombavimas – pažeistų ėduonies, nuskilusių, nudilusių, patyrusių traumą, pakeitusių spalvą ar negražios formos dantų gydymas ir restauravimas. Atliekant estetinį plombavimą odontologijos klinikoje, išsaugomi ir atnaujinami danties audiniai, skaidrumas, forma ir spalva, pagerinamas sukandimas, dantys apsaugomi nuo dilimo, uždaromi tarpai tarp dantų.
 • Estetinis protezavimas – pažeistų dantų atstatymas, dantų formos, struktūros ir spalvos koregavimas, suteikiant estetinę išvaizdą, kramtymo komfortą, pašalinant dėl prarastų dantų atsiradusius kalbos sutrikimus. Odontologijos klinikoje naudojamos restauracijos medžiagos yra patvarios ir ilgaamžės, atsparios lūžiams, nesukeliančios alergijos, o savo išvaizda beveik nesiskiria nuo natūralių danties audinių.
 • Mikroprotezavimas – tausojamasis pažeistų, nudilusių dantų atkūrimas, dantų spalvos ir formos korekcija, naudojant tvirtus ir estetiškus keramikinius įklotus-užklotus, porcelianines laminates, kurie iš esmės nesiskiria spalva, skaidrumu nuo natūralių danties audinių. Odontologijos klinikoje atliekamas mikroprotezavimas, kurio dėka maksimaliai išsaugomi savi danties audiniai, naudojamos medžiagos yra atsparios nusidėvėjimui ir ilgaamžės, maža mikroplyšių ir antrinio karieso atsiradimo tikimybė.

Protezavimas – klinikoje protezuojama visų tipų dantų protezais:

 1. Mikroprotezavimas (įklotai, užklotai, laminatės);
 2. Metalo keramikos, bemetalės keramikos (IPS E-max, lauko špato), cirkinio oksido keramikos pavieniai vainikėliai (karūnėlės) ar tiltiniai protezai (dantų tilteliai);
 3. Išimamos pilnos ir dalinės plokštelės, elastinės plokštelės, lanko atraminiai protezai;
 4. Protezavimas ant implantų;
 5. All- on- 4 metodika.
 • Dantų šaknų kanalų gydymas  – endodontinis gydymas, endodontinis pergydymas:  šaknies kanalų išvalymas ir kokybiškas užplombavimas, apsaugant sveikus dantis, aplinkinius audinius, žandikaulį, kitas kūno dalis nuo infekcijos plitimo, uždegimo ar dar sunkesnių komplikacijų. Odontologijos klinikoje, atliekant dantų šaknų kanalų gydymą, pašalinami pažeisti, infekuoti audiniai, išvalyti šaknies kanalai užpildomi specialia šaknies užpildo medžiaga. Kanalų gydymui ir pergydymui naudojame odontologinį Carl Zeiss mikroskopą.
 • Dantų implantacija – dantų ar dantų eilių atkūrimas, naudojant danties implantą ir atliekant protezavimą, tausojant greta defekto esančių dantų kietuosius audinius, padeda išvengti žandikaulio kaulo sunykimo, suteikia gerą estetinę išvaizdą ir kokybiško kramtymo funkciją. Odontologijos klinikoje naudojami NobelBiocare, Straumann, Medentika –pasaulyje lyderiaujančių firmų implantai, suteikiantys  galimybę žmonėms, netekusiems natūralių savo dantų, džiaugtis naujais dantimis ir gerai jaustis.
 • Profesionali burnos ertmės higiena – susidariusių apnašų virš/po dantenomis, dantų akmenų pašalinimas, siekiant apsaugoti dantenas nuo uždegimo, o dantų audinius nuo  periodontito  vystymosi. Odontologijos klinikoje profesionali burnos ertmės higiena atliekama naudojant ultragarsinį skalerį, rankinius instrumentus ir „Air-flow“ smėliasrovės  sistemą.
 • Dantų balinimas –iš prigimties geltono ar pilkšvo atspalvio, pakeitusių spalvą dantų šviesinimas. Odontologijos klinikoje atliekamas dantų apnašų pašalinimas, dantų nuvalymas, emalio paviršiaus nupoliravimas ir dantų šviesinimas, naudojant specialias balinimo medžiagas ir Beyond balinimo lempą. Beyond sukurtas  šiuolaikinis produktas, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet išvalo šlaką ir iš vidinės danties struktūros.  Pageidaujantys dantis šviesinti  savarankiškai, gali pasirinkti dantų balinimo namuose komplektą.
 • Ortodontija – kreivai išaugusių dantų ištiesinimas, netaisyklingo sukandimo koregavimas, veido-žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimų korekcija bei šių sutrikimų profilaktika ir prevencinis gydymas. Odontologijos klinikoje gydytoja ortodontė gydo bet kokios rūšies dantų kreivumą, veido asimetrijos problemas įvairaus amžiaus pacientams, atsižvelgiant į individualaus paciento būklę ir pageidavimus.
 • Dantų puošimas, kitos paslaugos – odontologijos klinikoje atliekamas dantų puošimas pasirinktos medžiagos, spalvos ir formos papuošalais, teikiamos kitos dantų gydymo bei priežiūros paslaugos suaugusiesiems ir vaikams.

Eglės Urbutienės Estetinės odontologijos klinika – tai vieta, kurioje Jūs – mūsų pacientai – esate svarbiausi. Siekiame suteikti Jums aukščiausią dantų gydymo ir gražinimo paslaugų kokybę, gydytojų rūpestį ir kantrybę, kad apsilankymas odontologijos klinikoje keltų ne stresą, bet malonius prisiminimus, o baigus gydymą, Jūsų veidą papuoštų sveika ir žavinga šypsena!