Unikali dantų balinimo sistema namuose

 

Pristatome Jums Cavex Bite and White ABC dantų balinimo namuose rinkinį. Tai saugi ir efektyvi trijų žingsnių sistema savarankiškam dantų balinimui namuose:

 Patogu naudoti,

 Greitas rezultatas,

 Saugu – neišprovokuojamas dantų jautrumas.

Kas įtakoja mūsų dantų atspalvį?

Dantų spalvai turi įtakos rūkymas, arbatos, kavos, raudono vyno, kitų dažančių maisto produktų vartojimas. Taip pat spalvą lemia vaistų vartojimas, genetika ar įgimtos dantų ligos.
Vyresnių pacientų dantys irgi dažniausiai yra tamsesnio atspalvio, nes su metais dantų emalis plonėja, dėvisi, dėl to dažančios medžiagos lengviau prasiskverbia į dentiną, suteikdamos dantims tamsesnę spalvą.
Tas pats atsitinka ir turintiems stipriai ,,nugriežtus‘‘ dantis – spalvotoms medžiagoms patekus į dentiną, jis nusidažo ir pakeičia danties spalvą.

Kaip pašviesinti dantis?

Dantų balinimas – paprasčiausias šios problemos sprendimo būdas. Tam rekomenduojame Cavex Bite and White efektyvią ir itin saugią dantų balinimo sistemą, skirtą balinti dantis namuose.

Ar galiu iškart balinti dantis?

Pirmiausia reikėtų pasirodyti gyd.odontologei ar burnos higienistei, kad būtų įvertinta Jūsų dantų ir dantenų būklė. Jei reikalinga, pirmiausia yra nuvalomi dantų apnašai, akmenys, dantys nupoliruojami.
Būna tokių atvejų, kai odontologas pataria nebalinti dantų jokiais dantų balinimo būdais.

Kokia balinimo eiga naudojant Cavex Bite and White sistemą?

  • Pirmiausia nuimami Jūsų dantų atspaudai ir pagaminamos tikslios dantų balinimo kapos.
  • Įsigyjate mūsų klinikoje Cavex Bite and White ABC balinimo rinkinį, į kurį įeina:
A - Etapas - Cavex Bite and White StainLess dantų pasta

Ši pasta gerai išvalo dantis, pakelia rūgštingumo lygį burnoje, kas padidina balinimo gelio efektyvumą.
B - Etapas - Cavex Bite and White balinimo gelis

Šio gelio sudėtyje yra 16% karbamido peroksido (kas atitinka 6% vandenilio peroksido), kurio efektyvumas, balinant dantis, yra moksliškai įrodytas. Kapą užpildome geliu, dedame ant dantų ir laikome maždaug 45 minutes.
Balinimo gelio PH yra neutralus – todėl tai saugu Jūsų dantims.
C – Etapas – Cavex Bite and White ExSense

Nuėmus kapas nuo dantų, seka kondicionavimas ExSense pastos pagalba. Dantų audiniai remineralizuojasi, emaliui suteikiamas tvirtumas. Tuo pačiu užkertamas kelias galimam dantų jautrumui.
Kapas reikia užpildyti geliu ir palaikyti burnoje 5 minutes.
  • Cavex Bite and White didžiojo rinkinio priedus (pastas ExSense ir StainLess) galite įsigyti atskirai.
  • Visos šios balinimo sistemos medžiagos yra saugios nes jų pH yra neutralus (pH 6,2).

Jei Jus sudomino Cavex Bite and White sistema, galite užsiregistruoti į konsultaciją dėl balinimo (kuri yra nemokama) ir bus atsakyta į Jums rūpimus klausimus.

Prieš dantų balinimą reikalinga specialisto konsultacija, kurios metu įvertinama ar saugu balinti dantis, nes pasitaiko tokių atvejų, kada ši procedūra griežtai nerekomenduojama.

Cawex Bite and White yra patogus naudoti ir duoda greitą rezultatą. Naudojant šią sistemą galėsite 3 etapais saugiai išbalinti dantis, neišprovokuodami jautrumo.