Mikroinvazyvi ICON procedūra

 

Klinikoje taikome inovatyvų pradinio karieso, „baltų dėmelių“ ir fluorozės gydymą ICON sistema be dantų gręžimo ir plombavimo. Šis metodas labai tinkamas po breketų nuėmimo likusioms baltoms, gelsvoms, rudoms dėmelėms gydyti. Rezultatas matomas iš karto po procedūros.

 

Taip pat tai puikus sprendimas vaikams ankstyvojo ėduonies stabdymui. Svarbu, kad vaikas būtų tokio amžiaus, kad galėtų ramiai išsėdėti odontologo kėdėje 30 – 45 min.

 

Iki šiol baltos, rusvos dėmelės ant emalio, fluorozės pažeisti dantys buvo gydomi fluoro aplikacijomis ar kitomis remineralizuojančiomis priemonėmis arba tiesiog paliekant stebėti, kol ėduonis pažeis gilesnius danties audinius, o tuomet jau gręžiant ir plombuojant defektą. ICON procedūra leidžia ankstyvoje stadijoje „užkonservuoti“ ėduonį. Ši mikroinvazyvi technologija užpildo ir sustiprina demineralizuotą emalį be gręžimo iki pirmojo dentino trečdalio.

 

Gręžiant ir plombuojant visada kažkiek pažeidžiami ir sveiki danties audiniai, o su ICON to išvengiame.

Svarbu neuždelsti per ilgai ir kreiptis procedūrai, kol dantų dėmelės yra paviršinės.

Patariame pirmiausia registruotis konsultacijai, kad galėtume įvertinti ar Jūsų atveju galimas pradinio karieso (dėmelių) gydymas ICON sistema.

Laiku negydomas paviršinis ėduonis pamažu gilėja ir pažeidžia gilesnius danties audinius. Tuomet neišvengiamai tenka dantį gręžti ir pašalinti sugedusius audinius. Laiku gydant paviršinius danties pažeidimus ICON sistema, tai galima atlikti be gręžimo ir plombavimo maksimaliai išsaugant natūralius danties audinius.

Iki šiol baltos, rusvos, gelsvos pavienės ar apimančios daugiau danties paviršiaus dėmelės buvo gręžiamos ir dengiamos estetinėmis plombomis taip išgaunant tolygią danties spalvą. Gręžiant ir plombuojant visada kažkiek pažeidžiami ir sveiki danties audiniai, o su ICON to išvengiame.

ICON metodika šalina dantų dėmes ir suteikia dantims vienodą bei tolygią spalvą be dantų gręžimo.

ICON yra pažangus, naujas požiūris į prasidedančio ėduonies gydymą. Procedūros metu sunaikinami pradiniai dantų ėduonies židiniai, užpildant ir sustiprinant emalį specialia ICON derva.

Esant daug rudos spalvos dėmių, prieš ICON procedūrą rekomenduojame dantis išbalinti.